VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Telšių rajono savivaldybėje bus atliekamas "Suaugusiųjų gyvensenos tyrimas"!!!

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad šių metų kovo-gegužės mėnesiais visose Lietuvos savivaldybėse bus vykdomi suaugusiųjų gyvensenos tyrimai. Bus apklausiami kiekvienos savivaldybės atsitiktiniu būdu atrinkti 18 metų amžiaus ir vyresni gyventojai.

Šiems tyrimams metodiškai vadovauja Higienos institutas, o juos organizuos ir vykdys Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Apibendrinti tyrimo rezultatai atskleis esamą gyvensenos situaciją atskirose savivaldybėse ir Lietuvoje. Tyrimas yra tęstinis ir bus kartojamas kas 4 metai. Gyventojų bus prašoma užpildyti anketą, kuri paskelbta Higienos instituto interneto svetainėje www.hi.lt/gyvensena.

Apklausa yra anoniminė, duomenys bus panaudoti tik apibendrintai. Telšių rajono savivaldybėje planuojama apklausti 418 gyventojų. Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai lankysis seniūnijose ir gyventojų prašys atsakyti į anketos klausimus. Asmeninės informacijos kaip vardo, pavardės, ar asmens kodo pateikti nereikės. Klausimai bus susiję su žalingų įpročių vartojimu, mityba, fiziniu aktyvumui ir kt. Jei kiltų įtarimas, kad asmuo nėra sveikatos specialistas prašykite parodyti Visuomenės sveikatos biuro darbuotojo pažymėjimą.

Prašome gyventojų neišsigąsti ir noriai dalyvauti tyrime!