VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras rugsėjo 16 – 21 dienomis kviečia Telšių rajono įstaigas ir organizacijas dalyvauti iššūkyje „Minu už Telšius 2018". Šią Europos Judumo savaitę raginame automobilį pakeisti dviračiu, kuriuo ne tik vyktumėte į darbą, bet organizuotumėte kolektyvo keliones po Telšių rajoną.

Iššūkyje gali dalyvauti visi norintys įstaigų ir organizacijų darbuotojai.


Visi dalyviai iššūkyje dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) riziką ir atsakomybę, bei įsipareigoja dėl to nereikšti renginio organizatoriams jokių pretenzijų.


Dalyvių amžius neribojamas.

Komandos skirstomos į dvi grupes:
- I grupė – dalyvių skaičius iki 15 asmenų;
- II grupė – dalyvių skaičius 16 ir daugiau asmenų.

Išankstinė dalyvių registracija vyksta elektroniniu paštu info@telsiurvsb.lt arba tel. 8-444 60155 iki rugsėjo 14 d. 12.00 val. Registruojantis privalu nurodyti komandos pavadinimą, dalyvių skaičių, komandos vadovo ar atstovo kontaktinius duomenis.

Komandų dalyviai privalo užsiregistruoti „ENDO MONDO" programėlėje ir prisijungti prie iššūkio (challenges) „Renkuosi dviratį vietoj automobilio/minu už Telšius 2018".


Komandos tikslas – nuvažiuot dviračiu kuo daugiau kilometrų, kurie turi būti užfiksuoti nurodytoje programėlėje ir bendrą kilometrų skaičių pateikti Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui iki 21 d. 12 val.


Pažeidus iššūkio nuostatus, komanda diskvalifikuojama.

Iššūkio nuostatus galite atsisiųsti paspaudę čia