VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Kovo 22 d. t. y. minint Pasaulinę vandens dieną Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kvietė visus norinčiuosius į žygį, skirtą daugiau sužinoti apie Telšių rajone tiekiamą vandenį, jo gavybą bei kokybę. Dalyvių laukė ekskursija po UAB „Telšių vandenys", kurią vedė vandentiekio cecho viršininkė Irena Norkienė. Žygio dalyviai galėjo ne tik pamatyti kaip vyksta vandens gavybos procesas, apžiūrėti įrenginius, laboratoriją, bet ir sužinoti atsakymus į visus juos dominančius klausimus (apie vandens pH, vandenvietės, rajono gyventojų aprūpinimą centralizuotu vandeniu, vandens sunaudojimą, vandens kokybės reikalavimus, priežiūrą ir kt.).


Telšių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dėkoja UAB „Telšių vandenys" už edukacinę ekskursiją ir ragina visus Telšių rajono gyventojus drąsiai gerti vandenį iš čiaupo, nes vandens kokybė (pagrindiniai fizikiniai, cheminiai rodikliai) yra gera ir faktiškai niekuo nenusileidžia stalo vandeniui, kuris parduodamas buteliuose.

Kviečiame Telšių rajono gyventojus nepamiršti per dieną išgerti bent 2 litrus vandens. Vanduo - mūsų sveikatos šaltinis!