VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Lietuvoje dirbančių žmonių yra virš milijono. Dirbantis žmogus patiria papildomą riziką sveikatai darbo aplinkoje. Todėl būtina nuolat galvoti apie sveikatos išsaugojimą, nes tik sveikas žmogus gali didinti darbo našumą, asmeninį bei įmonės konkurencingumą bei pajamas.

Skiriant daug dėmesio darbuotojų sveikatai stiprinti darbe, gerėja ne tik jų sveikata, bet ir darbingumas, pasitenkinimas darbu, didėja motyvacija. Dėl šių priežasčių Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja įmonių/organizacijų konkurse „Dėdlē sveikiausi par vėsa rajuona 2017".

Šiais metais konkursas sulaukė didelio aktyvumo. Jame dalyvauja 14 įmonių ir organizacijų: Telšių l/d „Berželis", Telšių l/d „Eglutė", UAB „Telšių vandenys", Telšių l/d „Mastis", Telšių r. Upynos pagr. m-kla, Telšių l/d „Saulutė", Varnių PSPC, Telšių r. sav. Gadūnavo seniūnija, Telšių PSPC, Telšių „Ateities" progimnazija, Telšių l/d „Nykštukas", Nevarėnų pagrindinė mokykla, Telšių r. sav. kultūros centras ir Luokės Vytauto Kleivos gimnazija. Viso – 229 dalyviai.

Balandžio mėnesį vyko pirmasis konkurso turas. Buvo atliktas įmonės darbuotojų sveikatos vertinimas. Pateiktos mitybos, fizinio aktyvumo rekomendacijos. Siūloma daryti bendras vandens gėrimo pertraukėles, skaičiuoti žingsnius ir t.t.

Šią savaitę prasideda antrasis konkurso turas, kurio metu visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės lankysis konkurse dalyvaujančiose įstaigose ir organizacijose. Teiksime informaciją ir rekomendacijas kaip atsipalaiduoti darbo vietoje, kaip mažinti stresą. Rekomenduosime mankštintis darbo vietoje, organizuoti bendras mankšteles.

Tikimės, kad sveikos gyvensenos įgūdžiai išliks ilgam, ne tik dalyvaujant konkurse.