VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Pagalbos Onkologiniams Ligoniams Asociacija (POLA) – skėtinė nevyriausybinė organizacija, vienijanti onkologinėje srityje veikiančias organizacija. Dalis jų – onkologinių pacientų draugijos, kitos – pagalbą vėžiu sergantiesiems teikiančios organizacijos. POLA yra skaidri ir nepriklausoma, onkologinių pacientų interesus atstovaujanti organizacija, kurios misija – dėti visas įmanomas pastangas siekiant pagerinti onkologinių pacientų ir jų artimųjų gyvenimo kokybę.

POLA tikslai - Mes siekiame, kad vėžiu sirgtų kuo mažiau žmonių, o pacientai ir jų artimieji gautų efektyvų gydymą ir kuo geresnę informacinę, socialinę, psichologinę ir dvasinę pagalbą.

POLA VEIKLOS:
• Šviečiame visuomenę, kaip sumažinti tikimybę susirgti vėžiu
• Mokome pacientus aktyviai dalyvauti savo ligos gydyme
• Organizuojame nemokamus seminarus, mokymus, meno terapijas ir konferencijas pacientams
• Informuojame pacientus platindami nemokamus leidinius aktualiomis temomis
• Stipriname pacientų organizacijas
• Telkiame vėžiu sergančių asmenų bendruomenę, kurios nariams išduodama POLA kortelė
• Suteikiame daugiau galimybių sergantiems.

POLA bendruomenė - tai vėžiu sergantys asmenys, norintys gyventi aktyvų ir pilnavertį gyvenimą, įtraukti į POLA duomenų bazę ir turintys POLA kortelę.

POLA kortelė – kad našta susidūrus su onkologine liga būtų mažesnė!
Kiekvienais metais Lietuvoje vėžiu suserga daugiau nei 18 000 žmonių. Šiuo metu Lietuvoje gyvena apie 100 000 žmonių, kurie šią ligą gydosi arba yra reguliariai tikrinami gydytojų dėl galimo ligos atsinaujinimo. Gydymas būna ilgas, sunkiai pakeliamas ir dažnai sukeliantis daugybę prastų ilgalaikių pasekmių, neretai tampama neįgaliu, sumažėja pajamos, daug išteklių reikia gydymuisi ir sveikatos atgavimui po gydymosi. Nors Lietuvoje medicininės paslaugos yra gana aukšto lygio, tačiau labai trūksta psichologinės, emocinės ir finansinės pagalbos.

Daugiau informacijos rasite: http://www.pola.lt/

Informacja paruošta pagal Pagalbos onkologiniams ligoniams organizacijos informaciją