VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Ieškome kūrybingų, atsakingų, darbščių ir visuomenės sveikatos gerinimo principus išmanančių specialistų. Kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą el. paštu info@telsiurvsb.lt ir esant galimybei mes su Jumis susisieksime. Pareigybių aprašymus galite rasti čią.

IEŠKOMAS VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTAS VYKDYTI SVEIKATOS PRIEŽIŪRĄ BENDROJO UGDYMO ĮSTAIGOSE IR IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGOJE

 

Reikalavimai: specialistas privalo turėti aukštąjį universitetinį biomedicinos mokslų srities visuomenės sveikatos krypties išsilavinimą ir bakalauro ar aukštesnį kvalifikacinį laipsnį ar jam prilygintą išsilavinimą arba medicinos felčerio, felčerio-laboranto, sanitarijos felčerio, higienos felčerio, higienisto (išskyrus burnos higienisto), felčerio, vaikų įstaigų medicinos sesers, medicinos sesers, akušerio, bendrosios praktikos slaugytojo ir turintis atitinkamos profesinės kvalifikacijos diplomą, dirbantis specialistu, atsakingu už sveikatos priežiūrą mokykloje, vykdančioje bendrojo ugdymo programą, ar profesinėje mokymo įstaigoje, ir papildomai baigęs ne trumpesnius kaip 160 val. visuomenės sveikatos priežiūros tobulinimo kursus, suderintus su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

 Pareigybinius nuostatus galite rasti čia


Pagrindinės visuomenės sveikatos priežiūros specialisto funkcijos – vykdyti visuomenės sveikatos priežiūrą mokiniams, ugdomiems pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir profesinio mokymo įstaigose. Įdomios ir vaikus įtraukiančios sveikos gyvensenos veiklos turi mokinti moksleivius aktyvaus ir sveikatai naudingo gyvenimo būdo.

IEŠKOMAS PAKAITINIS VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTAS, VYKDANTIS SVEIKATOS STIPRINIMĄ

Darbo sutartis: terminuota

Darbo užmokestis: pareiginės algos pastoviosios dalies dydis (koeficientas) – 7,0.

Savo gyvenimo aprašymą siųsti el. paštu info@telsiurvsb.lt

Dėmesio!

Mūsų tinklapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą ir analizės tikslais.