VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Šiandien minime:
2021 gegužės 14 d. [Penktadienis]
Mėnuo prieš rūkymą
Visos minėtinos dienos >>>

2016 metais bus atliekami Germanto, Lūksto ir Masčio ežerų vandens kokybės tyrimai. Tyrimai atliekami vadovaujantis Lietuvos higienos norma HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ (Žin., 2007, Nr. 139-5716). Taip pat bus tiriamas, vieną kartą ketvirtyje, Masčio ežero bei Biržuvėnų tvenkinio vandens bendrasis fosforo ir bendrasis azoto kiekis mg/l. Mėginiai tyrimams bus imami dviejose Masčio ežero vietose, ties Butkų Juzės gatve ir ties Parko gatve bei dviejose Biržuvėnų tvenkinio vietose. Tyrimus atlieka Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Šiaulių skyrius.

Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras informuoja, kad Telšių rajono teritorijoje maudymosi sezono metu vanduo bus tiriamas tokiu grafiku: GRAFIKAS

Informuojame, kad 2016 m. gegužės 26 d. buvo paimti Germanto, Lūksto ir Masčio ežerų maudyklų vandens mėginiai ir atlikti laboratoriniai tyrimai. Tyrimų rezultatai parodė, kad visų maudyklų vandens kokybės rodikliai atitinka Lietuvos higienos norma HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reglamentuotus vandens kokybės reikalavimus ir juose maudytis galima.

Dėmesio!

Mūsų tinklapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą ir analizės tikslais.