VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Kviečiame registruotis į nemokamą nuotolinį seminarą "Žindymo pabaiga. Nujunkymo procesas. Kaip ir kada?", kuris vyks kovo 16 d. 18 val. Seminarą veda lektorė Natalja Bartkevičienė, sertifikuota žindymo konsultantė.

Ir fiziniu, ir emociniu požiūriu sveikiausias nujunkymas yra toks, kai pats mažylis nusprendžia atsisakyti krūties. Tačiau tai nereiškia, kad mama turi žūtbūt žindyti vaiką taip ilgai, kaip jis nori, pavyzdžiui iki 5 - 7 metų.

Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja maitinti krūtimi iki 2 metų, tačiau yra moterų, kurios maitina net ilgiau, o kai kurios nutraukia žindymą po metų.

Seminaro metu patarsime, kaip nutraukti žindymą, nes kiekviena mama individualiai sprendžia, kada nori tai padaryti. Sprendimą nujunkyti turėtų priimti visa šeima – tėčio žodis taip pat labai svarbus.

Jei reikia nujunkymą paskatinti anksčiau, nei pasiruošęs mažylis, tikrai įmanoma tai padaryti švelniai ir su meile. Kalbėsime, kaip tai padaryti maksimaliai komfortiškai, netraumuojant kūdikio ir mamos.

Registracija: https://gintarinevaistine.clickmeeting.com/nujunkymo-procesas-kaip-ir-kada-nemokama-seminara-organizuoja-telsiu-visuomenes-sveikatos-biuras/register?_ga=2.14963318.1938923528.1615109985-651878953.1586120463Žindymo pabaiga. Nujunkymo procesas. Kaip ir kada?

Dėmesio!

Mūsų tinklapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą ir analizės tikslais.