VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Šiandien minime:
2021 gegužės 14 d. [Penktadienis]
Mėnuo prieš rūkymą
Visos minėtinos dienos >>>

Pagal sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų rodiklius Lietuva priklauso didelės rizikos zonai. Cukrinis diabetas plinta tarp visų amžiaus grupių žmonių ne tik Lietuvoje, bet ir visame Europos regione. Šiuo metu kai kuriose Europos valstybėse 10–15 proc. gyventojų serga šia liga.

Rizikos veiksnių įtaka širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto atsiradimui įrodyta seniai. Rizikos veiksnys – tai  neigiamas asmeninis ir aplinkos poveikis, paskatinantis šių ligų atsiradimą. Iš viso žinoma per 200 rizikos veiksnių, bet ne visi jie vienodai svarbūs. Kai kuriuos galima valdyti, o kai kurių –  ne.   Todėl nepakanka nustatyti kurį nors vieną rizikos veiksnį, būtina  išsiaiškinti visus ir įvertinti juos. Kuo daugiau rizikos veiksnių, tuo didesnė tikimybė susirgti.

Todėl kviečiame registruotis į prof. dr. Sigutės Norkienės, gyd. kardiologės, Klaipėdos universiteto sveikatos mokslų fakulteto visuomenės sveikatos katedros vedėjos paskaitą, kurioje išsiaiškinsite kokie rizikos veiksniai turi įtakos ligų atsiradimui, bei sužinosite apie šių ligų prevenciją.

Registracija: info@telsiurvsb.ltNemokama nuotolinė paskaita

Dėmesio!

Mūsų tinklapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą ir analizės tikslais.