VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendina iš iš Europos socialinio fondo lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-81-0003 „Sveikatos netolygumų mažinimas Telšių rajone, vykdant traumų ir nelaimingų atsitikimų profilaktiką". 2018 m. rugpjūčio 1 dieną buvo pasirašyta projekto vykdymo sutartis. 

Šiuo projektu siekiama padidinti tikslinių grupių asmenų sveikatos raštingumo lygį bei suformuoti pozityvius jų sveikatos elgsenos pokyčius. Siekiant geresnės Telšių r. gyventojų sveikatos būklės, būtina plėtoti sveikatinimo veiklas visose tikslinių asmenų grupėse; skleisti visuomenėje gerosios sveikatinimo veiklos praktikos ir pasiekimų pavyzdžius (tiek Lietuvos, tiek ir kitų šalių); suteikti daugiau galimybių gyventojams stiprinti savo sveikatos raštingumą (dalyvauti seminaruose, konsultuotis su sveikatos priežiūros specialistais sveikatos stiprinimo ir gerinimo klausimais); skatinti gyventojus aktyviau dalyvauti Visuomenės sveikatos biuro, švietimo ir sporto įstaigų organizuojamuose sveikatinimo veiklos renginiuose (akcijose, paskaitose, užsiėmimuose); skatinti gyventojus aktyviau patiems įsitraukti į sveikatą palaikančios aplinkos kūrimą bendruomenėse ir didinti nepakantumą sveikatą žalojantiems veiksniams; mažinti Telšių r. gyventojų mirtingumą dėl išorinių mirties priežasčių (dėl savižudybių, nukritimų, transporto įvykių).

Įgyvendinus visas numatytas veiklas tikimasi, kad traumų, susižalojimų ir savižudybių skaičius Telšių rajone sumažės ne mažiau, kaip 50 proc.

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia 2018-08-01, pabaiga – 2021-08-01. Projekto veiklose sudalyvaus ne mažiau, kaip 3044 unikalūs asmenys.

Projektui įgyvendinti skirta 159.075.00 Eur, iš kurių Europos socialinių fondų agentūros lėšos (147.144,00 Eur) ir Telšių rajono savivaldybės biudžeto lėšos (11.931,00 Eur).

www.esinvesticijos.lt

 

Dėmesio!

Mūsų tinklapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą ir analizės tikslais.