VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Šiandien minime:
2021 gegužės 14 d. [Penktadienis]
Mėnuo prieš rūkymą
Visos minėtinos dienos >>>

Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, nuo 2019 metų vykdo psichikos sveikatos kompetencijų didinimo veiklą Telšių rajono įmonėms ir įstaigoms. Kviečiame jau dabar registruotis ir nuo šių metų rugsėjo mėnesio dalyvauti mokymuose „Psichikos sveikatos kompetencijų didinimas įmonių darbuotojams".

Jų metu visi norintys turės galimybę susipažinti su psichosocialiniais darbo aplinkos veiksniais, pagilins žinias apie įtampą darbe, patobulins streso valdymo įgūdžius ir sužinos apie psichologinio smurto apraiškas bei kaip jų išvengti. 2–3 mėnesius trunkančių mokymų metu vyksta 8 susitikimai su dviem specialistais: psichologu ir profesinės sveikatos specialistu. Šioje veikloje jau dalyvavo 2 Telšių rajono įstaigos, kurių specialistai teigia, kad mokymai suteikė naudingų žinių ir padėjo tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Po mokymų įmonės pateikia savo vertinimus, kuriuos Biuro specialistai analizuoja ir susistemina. Apibendrintame veiklos vertinime įstaigų atstovai teigia, išėję iš mokymų su padidėjusiu psichologinio saugumo jausmu, įgavę daugiau žinių apie psichikos sveikatą ir etiką darbe bei pagerinę savo emocinį intelektą, įgavę daugiau žinių apie profesinį perdegimą ir streso valdymą.


Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas, finansuojamas valstybės lėšomis, o mokymuose gali dalyvauti darbo grupė iš 10–20 nuolatinių vienos įmonės ar įstaigos darbuotojų. Norint dalyvauti mokymuose iki jų pradžios ar mokymų metu, būtina atlikti psichosocialinių rizikos veiksnių vertinimą darbo vietose.


Daugiau informacijos apie mokymus teikiama telefonu 8-444-60155 ar el. paštu info@telsiurvsb.lt.

Dėmesio!

Mūsų tinklapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą ir analizės tikslais.