VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Šiandien minime:
2020 gegužės 25 d. [Pirmadienis]
Mėnuo prieš rūkymą
Visos minėtinos dienos >>>

Telšių ikimokyklinės įtaigos „Berželis“ komanda 2015m. gegužės 16 d. dalyvavo Respublikinio ikimokyklinio ugdymo staigų projekto „ Mažųjų olimpiada“ finaliniame renginyje, kuris vyko Kaune Sabonio krepšinio centre. Festivalyje dalyvavo 24 Lietuvos ikimokyklinių staigų komandos. Nors visos užduotys vaikams buvo nežinomos, tai buvo pati linksmiausia projekto dalis. Mažieji olimpiečiai rungtyniavo simbolinėse šešių sporto šakų rungtyse: krepšinio, futbolo, tinklinio, penkiakovės, irklavimo ir lengvosios atletikos. Renginys buvo žaismingas ir šventiškas, visi mažieji sportininkai buvo pagerbti ir įvertinti. Visi komandų dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, medaliais, komandinėmis taurėmis, įvairiais gardumynais ir puikiais prizais.
Kartu su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Regina Klemoviene džiaugiamės, kad mūsų komandos vaikai neišsigando, buvo vikrūs, greiti, ištvermingi ir visas užduotis atliko puikiai. Reiškia, kad mokėmės, treniravomės ne veltui. Drąsos suteikė rūpestinga tėvelių palaikymo komanda, kuri vyko kartu su mumis ir kartu išgyveno visas festivalio akimirkas. Po renginio Kaune mažieji aplankė zoologijos sodą.
Judėjimas yra labai reikalingas vaikams, tai viena iš būtinų sąlygų sveikų vaikų raidai ir vienas iš svarbiausių sveikatą stiprinančių veiksnių. Toks projektas, tai puiki priemonė, kad vaikai patirtų judėjimo džiaugsmą.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Milda Liubinavičienė

 P1190076

Dėmesio!

Mūsų tinklapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą ir analizės tikslais.