VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS

 Turite klausimų? Susisiekime!  

FBtelmail

 

    

Paieška

Šiandien minime:
2020 gegužės 26 d. [Antradienis]
Mėnuo prieš rūkymą
Visos minėtinos dienos >>>

Konkursą organizuoja: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, savivaldybės. Juo siekiama ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbant komandoje.

Telšiuose konkursą organizuoja Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Konkurse gali dalyvauti komandos iš ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo, pradinių klasių, 5-6 klasių, 7-8 klasių ir 9-11 klasių kategorijų. Telšiuose konkursas vykdomas per dvi dienas, lapkričio 13 dieną vaikai varžėsi ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių kategorijose. Lapkričio 27 dieną varžysis 5-6, 7-8 ir 9-11 klasių mokiniai.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo kategorijoje varžėsi 8 komandos iš lopšelio-darželio „Mastis“, l/d „Eglutė“, l/d „Saulutė“, l/d „Žemaitukas“, l/d „Berželis“, Upynos lopšelio darželio, Luokės gimnazijos ir „Saulėtekio“ pradinės mokyklos. Pradinių klasių kategorijoje varžėsi Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos, Telšių „Germanto“ pagrindinės mokyklos, Buožėnų mokyklos-darželio ir Viešvėnų pagrindinės mokyklos komandos.

Pirmoje dienos pusėje varžėsi ikimokyklinukai, o po pietų ir pradinukai. Varžytuvių užduotis pateikė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras dar lapkričio 2 dieną, tad uoliausios komandos puikiai pasiruošė konkursui ir turimos žinios buvo įvertintos puikiai. Iš pradžių dalyviai parodė savo sukurtus prisistatymus, kurių metu sportavo, dainavo tikrino susirinkusių žinias. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai atliko teorines, praktines užduotis kurių metu atsakinėjo į klausimus sveikos gyvensenos tematika. Pastabumo užduotyje vaikai dėliojo dėlionę iš 16 dalių pavadinimu „Sveika porcija“ (viena dalis A4 formato dydžio). Judriojoje užduotyje varžėsi estafetėje, o kapitonai turėjo atpažinti įvairias daržoves ir vaisius. Pradinių klasių komandos sprendė testus, kryžiažodžius, taip pat turėjo prisiminti saugaus ėjimo per gatvę taisykles, varžėsi estafetėje, o kapitonai turėjo atpažinti ir įvardinti įvairias kruopas. Sveikatos priežiūros specialistai ir mokytojai atliko jiems skirtas užduotis ir atsakinėjo į pateiktus klausimus. Kol buvo sumuojami rezultatai visi dalyviai kartu mankštinosi grupinėje mankštoje. Visi dalyviai buvo apdovanoti visuomenės sveikatos biuro dovanėlėmis, medaliais ir padėkos raštais, o nugalėtojams buvo įteikti diplomai, visuomenės sveikatos biuro dovanėlės, o taip pat „Sveikuolių sveikuoliai 2015“ taurės. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje nugalėjo lopšelio-darželio „Berželis“ komanda, o pradinių klasių grupėje nugalėjo Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos komanda.


Rezultatų suvestinė:

sveik rezultatai

Akimirkos iš renginio:

 

Dėmesio!

Mūsų tinklapis naudoja slapukus, siekiant pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą ir analizės tikslais.