Telšių rajono savivaldybės VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

Kviečiame dalyvauti nemokamoje sveikatos stiprinimo programoje

Kviečiame dalyvauti nemokamoje sveikatos stiprinimo programoje

Širdies ir kraujagyslių ligos yra pagrindinė mirties priežastis pasaulyje. Bet nebūtinai taip turėtų būti: bent kiek pakeitę savo gyvenseną galime sumažinti širdies ligų ir insulto riziką, pagerinti savo gyvenimo kokybę ir rodyti gerą pavyzdį jaunesnėms kartoms. Būtina suvokti, kad sveikata yra vertybė. Todėl skambinkite, registruokitės ir dalyvaukite sveikatos stiprinimo programoje, skirtoje širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai.

Šios programos tikslas – supažindinti su širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos veiksniais, išmokyti keisti gyvenseną, valdyti stresą, pasirinkti sveikatai palankią mitybą bei fizinį aktyvumą ir taip stiprinti rizikos grupės asmenų sveikatą. Programoje gali dalyvauti visi suaugę asmenys. Jūsų laukia susitikimai su gyd. kardiologe, gyd. dietologe, psichologe, kineziterapeute ir kitais specialistais.

Rūpinkimės sveikata ne tik tada, kai jau atsiranda rimtų problemų, bet žymiai anksčiau, įvertinkime savo rizikos lygį ir sveikata pradėkime rūpintis jau nuo šiandien!

Skambinkite tel. nr. 866301472 ir jums bus suteikta individuali konsultacija arba rašykite į el. p.: info@telsiurvsb.lt

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status