Telšių rajono savivaldybės VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

Ką darysime su vyrais

Nuotolinė nemokama konferencija „Ką darysime su vyrais?“

Artėjančios vyrų dienos proga, kviečiame į nuotolinę nemokamą konferenciją „Ką darysime su vyrais?“, skirtą su vyrais dirbantiems specialistams ir pagalbos organizatoriams.

Konferencijoje “Ką darysime su vyrais?” aptarsime:

  • Ką sako šiuolaikinis mokslas apie vyrų psichologiją?
  • Sunkumai su kuriais susiduria Skaityti toliau
Joga

Joga pradedantiesiems

Žodis Joga, Sanskrito kalba (senovės Indijos, ten, kur gimė Joga, kalba) reiškia “susijungimą”. Kitaip tariant, sąjungą tarp proto, kūno ir dvasios.

Pradedančiųjų kursų metu planingai stiprinamas kūnas, lavinamas jo lankstumas, mokoma taisyklingo kvėpavimo, proto sutelkimo ir atsipalaidavimo.

Užsiėmimai prasidės Skaityti toliau

Garsų terapija

Garsų terapija

Norite atsipalaiduoti, sumažinti įtampą, nuraminti įkyrias mintis galvoje? Pavargote nuo kasdienių rūpesčių ir bėgimo? Garso terapijos užsiėmimai puikus būdas tai padaryti.Laukiame visų, norinčių dalyvauti garsų terapijos 5 užsiėmimų cikle, jau kitą savaitę – liepos 14 d. 1730 val. Telšių Skaityti toliau

ŠIAURIETIŠKAS ĖJIMAS

Kviečiame registruotis į nemokamą šiaurietiško ėjimo 5 užsiėmimų ciklą

Kviečiame registruotis į nemokamą šiaurietiško ėjimo 5 užsiėmimų ciklą. Užsiėmimai vyks kiekvieną ketvirtadienį visą liepos mėnesį.

Skaityti toliau
Kaip pasiruošti gimdymui ir naujagimui?

Kaip pasiruošti gimdymui ir naujagimui?

Birželio 28 d. 17 val. kviečiame būsimas mamytes ir tėvelius į nemokamą paskaitą „Kaip pasiruošti gimdymui ir naujagimiui?“

Skaityti toliau
Kas daro įtaką onkologinių ligų atsiradimui ir kaip galime padėti sau jų išvengti

Kas daro įtaką onkologinių ligų atsiradimui ir kaip galime padėti sau jų išvengti

Kas daro įtaką onkologinių ligų atsiradimui ir kaip galime padėti sau jų išvengti

Skaityti toliau
Kviečiame padovanoti kraujo Telšiuose

Kviečiame padovanoti kraujo

Kviečiame padovanoti kraujo Telšiuose gegužės 31 d., 10:30 – 15:00 val. Telšių rajono savivaldybės salėje (Respublikos g. 32)

Skaityti toliau
Kaip sumažinti griuvimų riziką?

Nemokamos nuotolinės griuvimų prevencijos mankštos

Gera pusiausvyra ir mobilumas yra pagrindinės sėkmingo kasdienio gyvenimo bei mėgstamos veiklos prielaidos. Griuvimai dažni ne tik tarp vyresnio amžiaus žmonių. Jie lemia rimtus sveikatos pažeidimus, savarankiškumo praradimą…Kaip sumažinti griuvimų riziką?Daugiau judėkite! Judėjimas ir mankšta gali padėti sustiprinti raumenis, Skaityti toliau

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status