Telšių rajono savivaldybės VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

Žindymo pabaiga. Nujunkymo procesas. Kaip ir kada?

Žindymo pabaiga. Nujunkymo procesas. Kaip ir kada?

Kviečiame registruotis į nemokamą nuotolinį seminarą „Žindymo pabaiga. Nujunkymo procesas. Kaip ir kada?”, kuris vyks kovo 16 d. 18 val. Seminarą veda lektorė Natalja Bartkevičienė, sertifikuota žindymo konsultantė.
Ir fiziniu, ir emociniu požiūriu sveikiausias nujunkymas yra toks, kai pats mažylis nusprendžia atsisakyti krūties. Tačiau tai nereiškia, kad mama turi žūtbūt žindyti vaiką taip ilgai, kaip jis nori, pavyzdžiui iki 5 – 7 metų.
Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja maitinti krūtimi iki 2 metų, tačiau yra moterų, kurios maitina net ilgiau, o kai kurios nutraukia žindymą po metų.
Seminaro metu patarsime, kaip nutraukti žindymą, nes kiekviena mama individualiai sprendžia, kada nori tai padaryti. Sprendimą nujunkyti turėtų priimti visa šeima – tėčio žodis taip pat labai svarbus.
Jei reikia nujunkymą paskatinti anksčiau, nei pasiruošęs mažylis, tikrai įmanoma tai padaryti švelniai ir su meile. Kalbėsime, kaip tai padaryti maksimaliai komfortiškai, netraumuojant kūdikio ir mamos.

Registracija: https://gintarinevaistine.clickmeeting.com/nujunkymo-procesas-kaip-ir-kada-nemokama-seminara-organizuoja-telsiu-visuomenes-sveikatos-biuras/register?_ga=2.14963318.1938923528.1615109985-651878953.1586120463

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status