Telšių rajono savivaldybės VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

2024 m. gegužės 28 d. buvo paimti Germanto, Lūksto, Ilgio ir Masčio ežerų bei Viešvėnų ir Degaičių tvenkinių maudyklų vandens ir paplūdimio smėlio mėginiai ir atlikti laboratoriniai tyrimai

Informuojame, kad 2024 m. gegužės 28 d. buvo paimti Germanto, Lūksto, Ilgio ir Masčio ežerų bei Viešvėnų ir Degaičių tvenkinių maudyklų vandens ir paplūdimio smėlio mėginiai ir atlikti laboratoriniai tyrimai. Tyrimų rezultatai parodė, kad visų maudyklų vandens kokybės rodikliai atitinka Lietuvos higienos norma HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reglamentuotus vandens kokybės reikalavimus ir juose maudytis galima, o paplūdimių smėlyje ir žaidimų aikštelėse kirmėlių kiaušinėlių ir lervų neaptikta. Nuolaužų, plūduriuojančių medžiagų, dervų likučių, stiklo, plastiko, gumos ir kitų atliekų bei vandens žydėjimo nepastebėta. Kiti vandens mėginiai bus imami 2024 m. birželio 11 d., o paplūdimių smėlio – 2024 m. birželio 25 d. Taip pat primename, kad atsitikus nelaimei, pastebėjus skęstantį žmogų, svarbu išlikti ramiems, kuo skubiau skambinti pagalbos telefonu 112, o esant reikalui, teikti pagalbą ir atlikti pradinio gaivinimo veiksmus. Priminimą, ką daryti nelaimės atveju, rasite Telšių rajono maudymosi vietose.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status