Telšių rajono savivaldybės VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

Kviečiame į nemokamas mankštas Varniuose

Dauguma žmonių sąmoningai suvokia fizinio aktyvumo reikšmę. Žinome, kad reguliarus fizinis aktyvumas padeda kontroliuoti kūno būklę ir svorį, pagerinti sveikatą ir nuotaiką, sumažinti su nutukimu siejamų ligų riziką. Ilgalaikiais tyrimais įrodyta, jog fizinis pasyvumas yra vienas pagrindinių lėtinių neinfekcinių ligų, ypač širdies ir kraujagyslių sistemos bei nutukimo, rizikos veiksnių. Su fiziniu pasyvumu siejama 3,5 proc. visų ligų, ir 5–10 proc. mirčių Europos regione. Fizinis aktyvumas padeda gerinti žmogaus sveikatą, mažėja nutukimo rizika, o tuo pačiu ir lėtinių neinfekcinių ligų atsiradimo rizika.

Todėl kviečiame visus aktyviai prisijungti prie naujai Biuro organizuojamų nemokamų mankštų Varniuose. Mankštos vyks pirmadieniai ir trečiadieniais 19 val. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos aktų salėje, jas ves trenerė Olga Jogminienė.

📌Pirmasis užsiėmimas vasario 19 d. 19 val. 📌

Į treniruotes atsineškite kilimėlį, buteliuką vandens ir būtinai gerą nuotaiką😊😊😊

Kviečiame į nemokamas mankštas Varniuose

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status