Telšių rajono savivaldybės VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

Kviečiame į susitikimą su Teritorinės ligonių kasos atstovais

Visi žinome, kad „Sveikata – brangiausias turtas”, bet kažkodėl apie tai susimąstome, kai ji sušlubuoja, kai susergame. Tada jau kreipiamės į gydytojus ieškodami pagalbos. Valstybinės ligonių kasos teikia informaciją, kad „Visi privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) apdrausti asmenys turi teisę gauti gydymo ir sveikatos priežiūros paslaugas be papildomų mokesčių. Gydymo ir sveikatos priežiūros paslaugas jiems kompensuoja ligonių kasos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų.” Tačiau ar iš tiesų nereikia už kai kurias jų ir susimokėti?

Apie tai kokios paslaugos priklauso nemokamai, apie dantų protezavimą, sąnarių endoprotezavimą, ligų prevencines programas ir dar daugelį jums rūpimų klausimų kalbės Šiaulių teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Inga Kvedarienė.

Kviečiame ateiti į susitikimą ir užduoti jums aktualius klausimus sausio 29 d. 11 val.

Susitikimas vyks Biuro salėje, adresu: Džiugo g. 6, Telšiai.

Išankstinės registracijos nereikia.

Kvietimas į susitikimą

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status