Telšių rajono savivaldybės VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

Kviečiame registruotis į nemokamus šokio terapijos užsiėmimus

Kviečiame registruotis į nemokamus šokio terapijos užsiėmimus, kurie vyks Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro salėje nuo vasario 7 dienos (antradieniais ir ketvirtadieniais) 13 val.

Kas yra šokis? O gi senas kaip žmonija būdas išreikšti save, savo emocinę būseną, džiaugsmą, šėlsmą, liūdesį ir nerimą. Nerasite pasaulyje tautelės ar tautos, kuri neturėtų savo ritualinių ar tautinių šokių.

Tyrimai rodo, kad šokis ne tik palaiko žmogaus fizinę formą, bet ir vysto subtiliąją motoriką. Kaip ir kiti fiziniai pratimai šokis suintensyvina kvėpavimą ir pagerina audinių oksigenaciją (mums būtino deguonies patekimą į organizmą), suaktyvina kraujotaką, padidina kūno lankstumą, raumenų jėgą, koordinaciją, ištvermę ir kontroliuojamą judėjimą, ištaiso ydingą laikyseną ir sumažina nugaros skausmus, sumažina perteklinius organizmo riebalus, tuo pačiu sumažėja širdies, kraujagyslių, vėžio, diabeto ligų rizika.

Kviečiame registruotis į nemokamus šokio terapijos užsiėmimus

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status