Telšių rajono savivaldybės VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

Paskaita – diskusija TĖVELIŲ MOKYKLA

Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamą nuotolinę paskaitą – diskusiją būsimiems ir esamiems tėveliams „Tėvelių mokykla”.
Vyrai, kurie netrukus taps tėčiais kaip niekas kitas, nerimauja gimus vaikui. Pirmosios dienos, savaitės ar netgi mėnesiai gali būti nelengvi – reikia laiko apsiprasti su naujovėmis, atrasti dienos režimą, išmokti daugybės naujų dalykų.
Tačiau pakanka žinoti pagrindines kūdikio priežiūros taisykles bei turėti reikalingiausias priemones ir kūdikio priežiūra taps kur kas paprastesne. Sunkumai žengiant pirmuosius tėvystės žingsnius kartais gąsdina ir kelia vis daugiau klausimų su kuriais susiduria šiuolaikiniai tėvai:
-kaip padėti mamai organizuoti žindymą?
-kodėl kūdikis žagsi?
-ar būtina mažylį atrūginti?
-atpylinėjimas ar tai liga?
-kaip stiprinti naujagimio vietinį imunitetą?
-kiek kartų turėtų tuštintis ir kokios spalvos?
-kaip keisti sauskelnes?
-ir daug kitų klausimų.
Puikus būdas formuoti ryšį su savo vaiku – atlikti tėvų pareigas: keisti sauskelnes, aprengti, maudyti, guldyti miegoti ir t.t.
Paskaitą – diskusiją veda lektorė Natalja Bartkevičiene.
Registracija: https://gintarinevaistine.clickmeeting.com/nemokamas-seminaras-o3-09-teveliu-mokykla-organizatorius-telsiu-raj-sav-vsb/register?_ga=2.244056005.1931812178.1614543752-651878953.1586120463

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status