Telšių rajono savivaldybės VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų traumų ir nelaimingų atsitikimų prevencijos sveikatos ugdymo ir mokymo 2021 metų veiklos apžvalga

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras (toliau – SMLPC), įgyvendindamas SMLPC 2022 m. veiklos plano 02-10-16 priemonės „Teikti metodinę pagalbą, įgyvendinant nacionalinę politiką sveikos mitybos, fizinio aktyvumo, vaikų sveikatos, lėtinių neinfekcinių ligų ir traumų prevencijos ir aplinkos sveikatinimo srityse“ 21. veiksmą „Surinkti, analizuoti ir apibendrinti informaciją apie SVSB organizuojamus traumų  prevencijos  renginius ir leidinius“, parengė Lietuvos savivaldybių visuomenės sveikatos biurų traumų ir nelaimingų atsitikimų prevencijos sveikatos ugdymo ir mokymo 2021 metų veiklos apžvalgą.

Lietuvos savivaldybių visuomenės sveikatos biurų traumų ir nelaimingų atsitikimų prevencijos sveikatos ugdymo ir mokymo 2021 metų veiklos apžvalga.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status